Україна, м. Київ,
вул. Академіка Кримського, 4-а

на карті
РЕМОНТ

і РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАНІВ

монтаж
виробництво
проектування
 
 
Останні новини:

При купівлі крану – монтаж зі знижкою від 10%

Компанія «Київський завод кранів» оголошує акцію: при купівлі крану ви отримуєте 10% знижку на його монтаж. При купівлі двох і більше кранів – знижка 15%.


Оновлений сайт "Київський завод кранів" – зручний спосіб підбору вантажопідйомного обладнання для будь-яких потреб

"Київський завод кранів" провів модернізацію і суттєво розширив власний сайт для того, щоб дозволити Клієнту мати більш широкий вибір вантажопідйомного обладнання для задоволення власних потреб.

Корисне і цікаве:

Заходи забезпечення безпеки при експлуатації вантажопідомного обладнання

Питання безпеки найважливіше при використанні габаритної техніки. Тому в ньому потрібно ретельно розібратися. У роботі з вантажопідйомним устаткуванням основними причинами аварій і виробничих травм є незнання або недотримання правил безпечної експлуатації подібної техніки.

Контакт для оперативного замовлення:

+38 (067) 400-47-65

yakov-alena@ukr.net

Швидкомонтовані крани Liebherr

Мобільні будівельні крани Liebherr

Верхньо поворотні крани Liebherr

Програма баштових кранів Liebherr

Лінійка баштових кранів Либхер дозволяє підібрати ефективні рішення для будь-яких вантажопідйомних завдань, що виникають на будівельних майданчиках і за їх межами. У всьому світі універсальні швидкомонтовані крани і високопродуктивні верхнеповоротние крани успішно застосовуються як в житловому будівництві, так і при реалізації великомасштабних будівельних проектів.
 
Компанія Liebherr є найбільшим в світі постачальником баштових поворотних кранів. Асортимент Лібхер включає в себе техніку всіх систем і типорозмірів. Лібхер пропонує оптимальні рішення для виконання будь-яких завдань в області висотного будівництва.
 
 

Інша продукція та послуги

 
   
зворотній дзвінок задати питання уточнити ціну