Україна, м. Київ,
вул. Академіка Кримського, 4-а

на карті
РЕМОНТ

і РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАНІВ

монтаж
виробництво
проектування
 
 
Останні новини:

При купівлі крану – монтаж зі знижкою від 10%

Компанія «Київський завод кранів» оголошує акцію: при купівлі крану ви отримуєте 10% знижку на його монтаж. При купівлі двох і більше кранів – знижка 15%.


Оновлений сайт "Київський завод кранів" – зручний спосіб підбору вантажопідйомного обладнання для будь-яких потреб

"Київський завод кранів" провів модернізацію і суттєво розширив власний сайт для того, щоб дозволити Клієнту мати більш широкий вибір вантажопідйомного обладнання для задоволення власних потреб.

Корисне і цікаве:

Історія вантажопідйомного обладнання

Автонавантажувач, тельфер або класичний кран? Сьогодні ми можемо легко вибрати таке вантажопідйомне обладнання, яке нам необхідно. А чи знаєте Ви, що перші види подібних механізмів були придумані ще в давнину. Прикладом служать відомі піраміди Єгипту, складна архітектура Риму, гідротехнічні об'єкти Китаю.

Кранова естакада має застосування в приміщенні або на відкритих майданчиках, де для роботи потрібне горизонтальне і вертикальне транспортування вантажу з експлуатацією мостових кранів або кран-балок. Якщо в приміщенні, де ведуться роботи, не передбачені підкранові шляхи.

Кранова естакада - це спеціальний механізм, який вміщає в себе опори і горизонтальні прогонові будови, що працюють як несуча конструкція для кран-балок і мостових кранів, і постачає їх вільне транспортування на спеціальній висоті в горизонтальній площині над рівнем підлоги.

 


Ескіз кранової естакади

 

Конструктивно кранові естакади є вбудовані і вільностоячі. Кранову естакаду вбудованого типу дуже часто можна зустріти в приміщеннях з виробництва або ж в цехах. Так, колони встановлюються на опорні фланці. Спочатку монтаж кранової естакади здійснюється на підлозі цеху, а жорсткість пристрою добирається за рахунок кріплення колон з несучими елементами приміщення.

 


Вбудована естакада

 

Проектування кранових естакад здійснюється за таким принципом: вільностоячі або відкриті кранові естакади розміщуються всередині й поза будівлею, без прив'язки до якого-небудь об'єкту. Продуктивність і основне навантаження приймається фундаментом колон та іншими в'язевими фермами, що стоять між колонами. А підкранові балки встановлюються безпосередньо на ці колони.

 


Вільностояча естакада

 

ТОВ "Київський Крановий Завод" займається виробленням, обслуговуванням кранових естакад різних конструкцій і типів (вбудованих і вільностоячих), а також їх ремонтом. Ми маємо досвід високого рівня, експертні знання, що дозволяють виконати весь обсяг робіт з монтажу кранових естакад: проектування, виробництво, а також технічну експертизу стану механізму, огляд (сертифікація), терміновий і планово-попереджувальний ремонт кранових естакад та інші роботи.

Залежно від складності та обсягу, термін вироблення кранової естакади 20-60 робочих днів. У вартість кранової естакади входить:

  • виготовлення фундаменту;
  • вартість проектування кранової естакади;
  • вартість монтажу кранової естакади.

Для безкоштовного виклику спеціаліста або консультації, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним в контактах.

Інша продукція та послуги

 
   
зворотній дзвінок задати питання уточнити ціну